Ümraniye Sanayi Doğalgaz Projesi

Ümraniye Doğalgaz Hizmetlerimizle Kaliteli ve Hızlı Çözümler Sunuyoruz!

Ümraniye Sanayi Doğalgaz Proje Çizimi

ÜMRANİYE DOĞALGAZ HİZMETLERİMİZ

Ümraniye sanayi doğalgaz proje çizimi için İstanbul Anadolu Yakası’nda kapsamlı olarak sonuçlar veriyoruz.

Doğalgaz Proje Çizimine Ne Zaman İhtiyaç Vardır?

Fosil kaynaklı doğalgaz, geniş bir kullanım kitlesine sahip malzemedir. Bu malzemenin şehirlerde kontrollü ve ücretli şekilde kullanılabilmesi için proje ve uygulama aşamaları gerekmektedir. Örneğin yeni bir yapı içerisinde doğalgaz tesisatı kurulacaksa İGDAŞ tarafından belirlenen kriterlere göre bir proje gerçekleşmelidir. Bazen bina veya sanayi tesisi eski olmasına rağmen sonradan ekleme doğalgaz tesisatı kurulacak olabilir. Bu halde de proje ve uygulama işlemlerine gerek duyulmaktadır.

Proje Kapsamı Nedir?

Proje içeriği açısından bakılırsa sanayi alanlarındaki karmaşık endüstriyel makinelerin enerjisini sağlayacak bir tesisatın her aşamasından bahsedilebilir. Sanayi doğalgaz projesi mühendisler tarafından hazırlanırken kombi yeri, kullanılacak tesisat, hangi ek malzemelere gerek olduğuna bakılmaktadır. Ancak bu hazırlık İGDAŞ tarafından onaylanması istenen teknik şartname ile yapılır. Yani proje için bazı şartlar vardır ve teknik şartnameye uygun olmayan projeler onaylanmayabilir. Proje çizimi hangi alan için yapılacaksa o alanın alt yapısına uygun biçimde şekillenecektir.

Sanayi Proje Çizimi Ne Kadar Sürede Onaylanır?

Uygulama aşaması ile beraber yaklaşık 10 gün içerisinde doğalgaz tesisatının kurulumu yapılır. Proje çizimi genelde en geç 7 günde onaylanmaktadır. Ancak bu sürelerin aksamasına neden olan ekstra durumlar da oluşabilir. Örneğin doğalgaz projesinin yapılacağı alanda kontrol edilemeyen nedenlerle pürüzler olabilir. Ümraniye doğalgaz proje çizim firmamıza başvuru yapan bir işletme, bu durumun olmadığı varsayılırsa, belirtilen zamanda istediği sonucu elde edecektir.

Proje Çizimi İçin Firma Seçimi

Doğalgaz projesinin çizimi için İGDAŞ tarafından yetkilendirilen firma seçmeniz gerekmektedir. İstanbul için Ümraniye sanayi doğalgaz proje çizimi yapan firmamız,  güvenle işlem yaptırabileceğiniz alt yapı ve uzmanlara sahiptir. Teknik şartnameye uymayan proje çizimlerinde, sizi birçok güvenlik tehlikesi bekleyebilir. Çünkü ev ya da sanayi tesisi fark etmeksizin projelerdeki hatalar uygulama hatalarını beraberinde getirecektir. Başvuru yapacağınız firmamızda isteyen müşterilerimiz kombi montaj gibi hizmetleri de alabilir. Ayrıca uygun kombi fiyatları konusunda da soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

  • Doğalgaz Proje Çizimi
  • Ümraniye
  • Başar Altan Mühendislik
  • Ücretsiz Keşif
  • Uygun Fiyat Garantisi
  • 7004204
  • Ümraniye Doğalgaz Hizmetlerimiz
HİZMET SATIN AL
× WhatsApp Hızlı İletişim